نیاز به راهنمایی دارید؟ 023-32391000
0سبد من

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

همکاری با فکریکو

کار کردن در محیطی که علاوه بر امنیت، شکوفایی و بالندگی را برای شما به همراه داشته باشد، می‌تواند رویای هر کارمندی در شغل مورد علاقه‌اش باشد. ما در فروشگاه فکریکو با همراهی همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط فراهم آورده‌ایم که برای تمامی علاقه‌مندان به کار در صنعت فروش و خدمات پس از فروش محصولات خانگی یک محیط ایده‌آل به شمار می‌رود. بی‌تردید موفقیت فکریکو در کسب رتبه ها و افتخارات پیاپی نیز نتیجه عزم همگانی ما برای ایجاد محیطی دوست داشتنی و پرنشاط بوده است.

چرا فکریکو را انتخاب کنیم؟

فضای حاکم بر فعالیت‌های فکریکو ، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. پایبندی به ارزش‌های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های فکریکو را مشخص می‌کند. صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، شرکت در فعالیت‌های جمعی و هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز فضای حاکم بر فعالیت‌های فکریکو است. برای حضور در فکریکو باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست‌یابی به موفقیت یاری کنید.

جایگاه مشتری

هر یک از اعضای خانواده فکریکو هم‌زمان با ورود به سازمان می‌آموزند که مشتری مهم‌ترین و ارزش‌مندترین عنصر سازمان است و ارزش‌مند دانستن او، ارزش‌مند دانستن بقای کسب و کار است. فرهنگ مشتری مداری در بخش‌های مختلف سازمان ریشه دوانده است و کارکنان می‌دانند که ادامه‌ی فعالیت هر یک از آن‌ها بستگی به جایگاه مشتری و میزان رضایت او از خدمات سازمان دارد و هر یک با تمام توان خود باید در برآورده ساختن خواست و نیاز او تا حد ممکن بکوشند.

نحوه ثبت درخواست

ابتدا این فایل را دانلود و کامل نمایید. پس از پرکردن تمام فیلدهای ستاره دار فایل کامل شده را در قسمت فایل اطلاعاتی آپلود فرمایید.

اطلاعات فردی

  • مثال: 1370/01/01

    مثال: 0012222223

اطلاعات تماس

  • مثال: name@example.com

    مثال: 09121111111

فایل های مورد نیاز

  • ابتدا فایل ضمیمه در قسمت نحوه ثبت درخواست را دانلود و پر کرده سپس از این قسمت آپلود نمایید.

* فیلدهای الزامی