فروشگاه اینترنتی فکری

مرکز تخصصی خرید آنلاین با بیش از هزاران تنوع کالایی . مجموعـه ما اینجاس تا کالاهای شما عزیـزان را در کوتاهترین زمان ممکن ، با بهتریـن قیمت و ضمانت اصالت کالا برای شما فراهم و ارسال کند . فروشگاه اینترنتی فکری پس از کسب مجوزهای رسمی در زمینه فروش آنلاین با بیش از یک دهه فعالیت و چند فروشگاه حقیقی و با هدف گسترش ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان خود در سراسر کشور ایجاد شده است. انتخاب سنتر خدمات متمایزی چون مشاوره تخصصی رایگان، ارسال سریـع، فروش اقساطی، پیش فروش برخی از محصولات و پرداخت در محل را با هدف جلب رضایت مشتریان فراهم کرده است.

مشاوره تخصصی خرید کالا

از آنجایی که برای تیم پشتیبانی ما فـروش آغاز یک تعهد است ، ما با ارائه مشاوره رایگان در تمامـی مراحل خرید، از انتخاب کالای مـورد نظر تا ارسال، نصب، راه‌ اندازی و حتی فعال سازی گارانتی معتبر با شما هستیم. با مشاوره رایگان ما نه تنها بهترین کالای مورد نظرتان را پیدا می کنید، بلکه می ‌توانید از تسهیلات متنوع این مجموعه مطلع شده و با خیال آسـوده خریدتان را انجام دهید. کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی فکـری از ساعت 9 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما خواهند بود. بنابراین قبل از خرید هر سوالی درباره محصولات، جشنواره یا هدایا، طرح پیش فروش یا سایر طرح ها داشتید، روی ما حساب کنید.

ما متعهدیم تا با ارائه کالای مورد نیاز مشتریان عزیز در کمترین زمان ، با بهتریـن کیفیت و قیمت و همـراه با ضمانت نامه ، خریـد و فروش سنتی را به کمتریـن مقدار خود برسانیـم و با ایـن کار در زمان و انرژی شما عزیزان صرفه جویی کنیـم.

فروشگاه اینترنتی فکری در سالهای اخیر ، با گسترش خدماتی از جمله ، پرداخت در محل در سراسر کشور ، ارسال فوق سریع کالا و مشاوره تخصصی و همچنین پشتیبانی 24 ساعته ، سعی دارد به عنـوان سایت تخصصـی فروش آنلایـن در ذهـن همه مردم ایـران ماندگار شود.

ماموریت ما ارائه محصولات باکیفیت و دارای تنوع برندی می باشد. انتخاب سنتـر تمام تلاش خـود را بـه کار گرفتـه تا با بهـره گیـری از نیروهـای متعهـد خود بتوانـد ، بهترین خدمات را به مشتـریان خود ارائـه دهد.

آدرس فروشگاه های حضوری

دفتر مرکزی : شاهرود - خیابان فروغی - رو به روی بانک سپه
دفتر تهران : تهران - سه راه امین حضور - مجتمع خلیج فارس
فروشگاه ۱ : شاهرود خیابان فروغی - روبروی بانک سپه - پلاک ۵۷
فروشگاه ۲ : شاهرود خیابان تهران - روبروی ذغال سنگ البرز شرقی