پرداخت در محل :

با توجه به نیاز مشتریان گرامی علاوه بر روش پرداخت وجه سفارش ها به صورت آنلاین، خدمات پرداخت کارت به کارت و پرداخت در محل نیز به روش های پرداخت سفارش در فروشگاه اینترنتی فکری افزوده شده است.
سامانه فروشگاه اینترنتی فکری به گونه ای طراحی شده است که اولویت ارسال کالا از انبار را به سفارش هایی می دهد که از درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت شوند بنابراین پسندیده است کاربران محترم جهت تسریع در روند پردازش و ارسال سفارش ها، پرداخت اینترنتی را در اولویت قرار دهند.
پرداخت کارت به کارت هزینه سفارش های آنلاین به عنوان یکی از روش های پرکاربرد و محبوب کاربران در خریدهای اینترنتی نیز گزینه مناسبی برای تکمیل خرید است. مشتریانی که علاقه مند به پرداخت هزینه هنگام دریافت کالا می باشند با در نظر گرفتن نکات ذیل می توانند هنگام خرید آنلاین ، با پشتیبانی فروشگاه تماس و هماهنگی های لازم را انجام دهند . 

چگونه سفارش ها را تحویل بگیریم؟

سفارش های پرداخت آنلاین حداکثر تا دو روز کاری و سفارش های پرداخت در محل تا سه روز کاری تحویل داده می شوند.
پلمپ بودن کالاهای شرکتی و سالم بودن بسته بندی کالاها را هنگام تحویل گرفتن، بررسی نمایید. در صورت وجود هرگونه ایراد ظاهری مانند شکستگی، خط و خش و… با واحد پشتیبانی شرکت  تماس گرفته و پس از اطمینان از صحت کالا، رسید تحویل را تایید و کالا را دریافت نمایید. در صورتی که کالا تحویل گرفته شود ، به هیچ عنوان درخواست مرجوعی با ایراد ظاهری مورد تایید و پذیرش نمی باشد .
کالاهایی که گارانتی شرکتی دارند مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… جهت خدمات نصب و تعمیر الزاما باید با شرکت مربوطه تماس و هماهنگ نمایید . در صورتی که توسط مشتری نصب و یا دستکاری شوند از گارانتی محصول خارج شده و فروشگاه اینترنتی فکری در قبال ابطال گارانتی و ایرادات آن هیچ گونه مسئولیتی ندارد. پس از نصب کالا به وسیله نصاب شرکت، هرگونه ایراد فنی شامل گارانتی می شود و برعهده شرکت ضمانت کننده کالا می باشد و  فروشگاه اینترنتی فکری هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.